![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7016567
*
nr 701 6567
Gravyrer
2 st, Stockholmsmotiv, 27x82
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 juni 2011
kl 19:27:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
6/6 13:12:10
1
500 kr
6/6 17:44:58
2
600 kr
6/6 19:06:08
1
600 kr
6/6 19:06:49
1
650 kr
6/6 19:13:14
3
700 kr
6/6 19:15:54
4
750 kr
6/6 19:15:57
5
950 kr
6/6 19:18:23
4
850 kr
6/6 19:19:49
3
950 kr
6/6 19:22:52
4
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:17
-
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:02
*
Gravyrer
nr 701 6567
Gravyrer
2 st, Stockholmsmotiv, 27x82
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 juni 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
6/6 13:12:10 | 1 | 500 kr |
6/6 17:44:58 | 2 | 600 kr |
6/6 19:06:08 | 1 | 600 kr |
6/6 19:06:49 | 1 | 650 kr |
6/6 19:13:14 | 3 | 700 kr |
6/6 19:15:54 | 4 | 750 kr |
6/6 19:15:57 | 5 | 950 kr |
6/6 19:18:23 | 4 | 850 kr |
6/6 19:19:49 | 3 | 950 kr |
6/6 19:22:52 | 4 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar grafik gravyrer motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
5303 Etsning
Carl Larsson (1853-1919), Sverige. "Den glada fest..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:17 -
5215 Etsning
Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 18:02